Vítáme Vás na našich stránkách, na kterých vás chceme pravidelně seznamovat s našimi výparavami do podzemního světa. Název naší skpiny odvozujeme od trusu netopýrů, nám nejbližších jeskynních tvorů. Věříme, že se tady něco nového dočtete a budete nám držet palce při našich lotrovinách...

hlavní fotograf: Ivan "Děda" Kletečka - ivan.kletecka@seznam.cz

administrátor: Jaromír Bartoš - jarda.bartos@centrum.cz

Jeskyně ČERTOVA STUDNA (cave diving) „Speleo Ace Of Spades“

Medvědí jeskyně „ Dóm Lukrecie + T.z.T. odhalili nový objev a spousty speleo pešláků “

Po dlouhých pěti letech, jsme se letos konečně vehementně vrátili k potencionálnímu projektu v Medvědí jeskyni. V letošním roce, bylo vedeno několik úderných útoků, neboli tzv. pracovních výprav do Medvědí jeskyně. Hlavní pracovní cíle, byly kladeny na dóm Lukrecie. A hle! Pracovní „ovoce a chmel", se nevídaně urodilo! Ou jéééééé!!!

Průzkum Dyleňského krasu v roce 2014

Dyleňský kras v letech 2012 a 2013 nezažil žádnou větší jeskyňářskou akci. Tou dobou jsem sem chodil kopat většinou sám, ale každému je jasné, že velkou „díru do světa“  jsem tím nemohl udělat. Podařilo se mi alespoň

Speleos Expedition "Sentendo l'altra estremità della corda" Carso Triestino 2014

Speleos Anno 2014 è stato davvero meraviglioso! È stato intrapreso diverse spedizioni alla metropolitana e anche anche le acque scure. Tutti erano belli. Ma la più bella, che non va dimenticato, è una grande spedizione per l'amante Carso triestino. Perché in grotte carsiche Trieste sono i miei innamorati e soprattutto i miei grandi amici speleologia. E il mio cuore è felice per un lungo periodo di tempo.

Míting Speleo and Diving FOUR RUM 2014 „ …zachraňte Bobry !!! aneb ukázaná platí…“

Je mou milou povinností po ukončení informačního embarga, zavzpomínat na letošní krásné setkání přátel Guána a to slavné 4Rumy. Již tradičním místem sletu se stala i letos krásná krčma s prostorným sálem v Michalových Horách. K setkání došlo v letošním zdárně teplém dubnu při termínu od 4. 4. do 6. 4.

 

Tyto stránky byly vytvořeny pomocí služby Jeskyňář.cz - http://www.jeskynar.cz
Creative Commons License
Na veškerý obsah, pokud není autorem příspěvku uvedno jinak, se vztahuje licence
Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0.